Čas na serveru 06:52:52

Tři bárky

Id: 264301

Tři bárky

  •  / Tři bárky / Jan  Zrzavý
  •  / Tři bárky / Jan  Zrzavý
  •  / Tři bárky / Jan  Zrzavý
  •  / Tři bárky / Jan  Zrzavý

kombinovaná technika/kresba/papír, rozměr ve vnitřním rámování tužkou 17 x 25,2 cm, značeno a datováno vpravo dole, vlevo dole monogram, zaskleno, lehce poškozený rám, přiložen znalecký posudek PhDr. Jan Štíbra

zobrazeno: 2410x

Vyvolávací cena:
15 000

165 000

2020,10-1,06,20,56,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 5 000 Kč

Přihazovat do limitu