Čas na serveru 10:32:22

Tři bárky

Id: 264301

Tři bárky

  •  / Tři bárky / Jan  Zrzavý
  •  / Tři bárky / Jan  Zrzavý
  •  / Tři bárky / Jan  Zrzavý
  •  / Tři bárky / Jan  Zrzavý

kombinovaná technika/kresba/papír, rozměr ve vnitřním rámování tužkou 17 x 25,2 cm, značeno a datováno vpravo dole, vlevo dole monogram, zaskleno, lehce poškozený rám, přiložen znalecký posudek PhDr. Jan Štíbra

zobrazeno: 6680x

Vyvolávací cena:
15 000

175 000