Čas na serveru 05:11:41

Tři bárky

Id: 474901

Tři bárky

  •  / Tři bárky / Jan  Zrzavý
  •  / Tři bárky / Jan  Zrzavý
  •  / Tři bárky / Jan  Zrzavý
  •  / Tři bárky / Jan  Zrzavý

kombinovaná technika/lepenka, rozměr 20,7 x 29,7 cm, značeno a datováno vpravo dole, popsáno, značeno a datováno na zadní straně, rámováno, při konzultaci pravost posouzena a potvrzena PhDr. Naďou Řehákovou a PhDr. Michaelem Zachařem, přiložen Soudně znalecký posudek a laboratorní zpráva ak.mal. Zory Grohmanové (10.10.2019) a přiložen posudek PhDr. Jany Orlíkové (5.11.2016), přiložena Laboratorní zpráva vypracovaná Markétou Pávovou (2016)

zobrazeno: 16495x

Vyvolávací cena:
75 000

430 000

Účastníci: 27

Příhozy: 69