Čas na serveru 11:29:45

Tři bárky

Id: 123212

Tři bárky

  •  / Tři bárky / Jan  Zrzavý
  •  / Tři bárky / Jan  Zrzavý
  •  / Tři bárky / Jan  Zrzavý
  •  / Tři bárky / Jan  Zrzavý

olej/lepenka, rozměr 20,7 x 29,7, signováno monogramem vpravo dole, datováno 68, na zadní straně popis, podpis autora a datace 22.XII.68, obraz i rám ve velmi dobrém stavu, pravost posouzena a potvrzena PhDr. Naďou Řehákovou a PhDr. Michaelem Zachařem, přiložena laboratorní zpráva M. Pávové a přiložen posudek PhDr. Jany Orlíkové

zobrazeno: 12469x

Vyvolávací cena:
75 000

530 000

Příhozy: 54