Čas na serveru 15:29:11

Tři hlavy

Id: 187618

Tři hlavy

  •  / Tři hlavy / Jan  Zrzavý
  •  / Tři hlavy / Jan  Zrzavý
  •  / Tři hlavy / Jan  Zrzavý

litografie/papír, rozměr ve výřezu 13 x 9,5 cm, signováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 3420x

Vyvolávací cena:

12 500