Čas na serveru 11:08:06

Tři hlavy

Id: 187618

Tři hlavy

  •  / Tři hlavy / Jan  Zrzavý
  •  / Tři hlavy / Jan  Zrzavý
  •  / Tři hlavy / Jan  Zrzavý

litografie/papír, rozměr ve výřezu 13 x 9,5 cm, signováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 2469x

Vyvolávací cena:

12 500