Čas na serveru 14:57:46

Tři lodě a langusterie

Id: 123211

Tři lodě a langusterie

  •  / Tři lodě a langusterie / Jan  Zrzavý

kombinovaná technika/pastel/mastné křídy/běloba/papír, rozměr ve výřezu 20 x 28,5 cm, signováno a datováno vpravo dole, vlevo dole monogram, na zadní straně signováno, datováno a dedikace autora, zaskleno, paspartováno, rámováno, pravost posouzena a potvrzena PhDr. Naďou Řehákovou, přiložen posudek PhDr. Jany Orlíkové

zobrazeno: 6211x

Vyvolávací cena:
15 000

295 000

Příhozy: 66