Čas na serveru 00:32:07

Tři loďky a pět kamenů

Id: 148306

Tři loďky a pět kamenů

  •  / Tři loďky a pět kamenů / Jan  Zrzavý

kombinovaná technika/papír, viditelný rozměr 19 x 28 cm, signováno vlevo dole, datováno, vpravo dole monogram, paspartováno, zaskleno, rámováno, pravost posouzena a potvrzena PhDr. Naďou Řehákovou, bude přiložen posudek PhDr. Jany Orlíkové

zobrazeno: 5390x

Vyvolávací cena:
22 000

195 000

Příhozy: 69