Čas na serveru 21:00:48

Tři loďky

Id: 409403

Tři loďky

  •  / Tři loďky / Jan  Zrzavý
  •  / Tři loďky / Jan  Zrzavý
  •  / Tři loďky / Jan  Zrzavý
  •  / Tři loďky / Jan  Zrzavý

tempera/lepenka, rozměr 26 x 34 cm, značeno vpravo dole, zaskleno galerijním sklem, rámováno, přiložen znalecký posudek PhDr. Jany Orlíkové, z pozůstalosti kurátorky a historičky umění PhDr. Naděždy Řehákové

zobrazeno: 16529x

Vyvolávací cena:
50 000

1 777 777

Účastníci: 21

Příhozy: 116