Čas na serveru 07:49:20

Tři loďky u mola

Id: 243902

Tři loďky u mola

  •  / Tři loďky u mola / Jan  Zrzavý

barevné křídy/pastel/karton, rozměr ve výřezu 29 x 40 cm, značeno vpravo dole i na zadní straně, zaskleno, paspartováno, rámováno, přiložen písemný posudek PhDr. Jany Orlíkové

zobrazeno: 7187x

Vyvolávací cena:
15 000

199 000