Čas na serveru 04:05:35

Vesnická kaplička

Id: 2139

Vesnická kaplička

  •  / Vesnická kaplička / Jan  Zrzavý

vosková pastelka/papír, rozměr ve výřezu 9,5 x 12 cm, signováno monogramem vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, přiložen certifikát pravosti

zobrazeno: 2814x

Vyvolávací cena:
9 500

40 500