Čas na serveru 22:38:54

Z Bretaně

Id: 267904

Z Bretaně

  •  / Z Bretaně / Jan  Zrzavý
  •  / Z Bretaně / Jan  Zrzavý
  •  / Z Bretaně / Jan  Zrzavý

kresba/papír, rozměr ve výřezu 15 x 18,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, volně loženo, nerámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Janou Orlíkovou

zobrazeno: 3298x

Vyvolávací cena:

31 000

Účastníci: 18