Čas na serveru 16:10:04

Z Normandie

Id: 303401

Z Normandie

  •  / Z Normandie / Jan  Zrzavý
  •  / Z Normandie / Jan  Zrzavý
  •  / Z Normandie / Jan  Zrzavý
  •  / Z Normandie / Jan  Zrzavý

malba/tempera/plátno/překližka, rozměr 25 x 32,5 cm, značeno vpravo nahoře s datací 37, v ploše lokální opravy, zaskleno, oděrky na dekorativní adjustaci, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Janou Orlíkovou, bude přiložen písemný posudek PhDr. Jany Orlíkové, obraz pochází z majetku významného českého lékaře

zobrazeno: 1528x

Vyvolávací cena:
50 000

171 666

2021,05-1,31,20,56,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 5 000 Kč

Přihazovat do limitu