Čas na serveru 13:37:52

Zahrádky u Císařského mlýna

Id: 18737

Zahrádky u Císařského mlýna

  •  / Zahrádky u Císařského mlýna / Jan  Zrzavý

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 13,3 x 18 cm, signováno vpravo dole, datováno 1951, na spodní straně francouzský přípis, paspartováno, volně loženo, nerámováno, původní dobrý stav

zobrazeno: 4793x

Vyvolávací cena:

10 500