Čas na serveru 13:22:11

Zátiší

Id: 129503

Zátiší

  •  / Zátiší / Jan  Zrzavý
  •  / Zátiší / Jan  Zrzavý
  •  / Zátiší / Jan  Zrzavý

litografie/papír, rozměr ve výřezu 19,5 x 26 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 7367x

Vyvolávací cena:

24 000