Čas na serveru 07:43:18

Zátiší s ovocem

Id: 258303

Zátiší s ovocem

  •  / Zátiší s ovocem / Jan  Zrzavý

barevná kresba/papír, rozměr ve výřezu 11,5 x 16,7 cm, značeno monogramem vpravo dole, paspartováno, zaskleno, lehce poškozený rám, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Janou Orlíkovou

zobrazeno: 1388x

Vyvolávací cena:

50 000

2020,09-1,01,20,30,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu