Čas na serveru 03:49:54

Zátiší s ovocem

Id: 258303

Zátiší s ovocem

  •  / Zátiší s ovocem / Jan  Zrzavý

barevná kresba/papír, rozměr ve výřezu 11,5 x 16,7 cm, značeno monogramem vpravo dole, paspartováno, zaskleno, lehce poškozený rám, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Janou Orlíkovou

zobrazeno: 4793x

Vyvolávací cena:

105 002

Příhozy: 66