Čas na serveru 15:40:42

Zátiší s vázami, loděmi a jablky

Id: 407001

  •  / Zátiší s vázami, loděmi a jablky / Jan  Zrzavý

litografie/papír, rozměr ve výřezu 20 x 26,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 3283x

Vyvolávací cena:

30 200

Účastníci: 23

Příhozy: 55