Čas na serveru 14:40:28

Ženský portrét

Id: 420605

Ženský portrét

  •  / Ženský portrét / Jan  Zrzavý

akvarel/papír, rozměr 14,5 x 13 cm, značeno a datováno ve spodní části, zaskleno, rámováno, zvlněný papír

zobrazeno: 913x

Vyvolávací cena:

33 000