Čas na serveru 00:42:44

Jana Bohatová
Květ a plod

Id: 154413

Květ a plod

  •  / Květ a plod / Jana Bohatová

dřevěný reliéf, rozměr cca 31 x 50 cm, oboustranná řezba, signováno a datováno, na boční straně původní prodejní štítek z Díla

zobrazeno: 2146x

Vyvolávací cena:

10 500

Příhozy: 48