Čas na serveru 00:48:56

Janos Bak
Ležící akt

Id: 213102

Ležící akt

  •  / Ležící akt / Janos Bak
  •  / Ležící akt / Janos Bak
  •  / Ležící akt / Janos Bak

olej/plátno, rozměr 70 x 76 cm, značeno a datováno vlevo dole, v minulosti restaurováno, rentoilováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1137x

Vyvolávací cena:

4 300