Čas na serveru 23:29:45

Janos Bak
Ležící akt

Id: 213102

Ležící akt

  •  / Ležící akt / Janos Bak
  •  / Ležící akt / Janos Bak
  •  / Ležící akt / Janos Bak

olej/plátno, rozměr 70 x 76 cm, značeno a datováno vlevo dole, v minulosti restaurováno, rentoilováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1112x

Vyvolávací cena:

4 300