Čas na serveru 19:09:46

Jánuš Kubíček
Mikulovské skály

Id: 93102

Mikulovské skály

  •  / Mikulovské skály / Jánuš Kubíček

olej/karton, rozměr 77 x 100 cm, signováno vpravo dole, datováno 1948, oděrky na rámu, původní stav, volné v rámu

zobrazeno: 2333x

Vyvolávací cena:

9 500