Čas na serveru 05:48:02

Jánuš Kubíček
Zátiší

Id: 43709

Zátiší

  •  / Zátiší / Jánuš Kubíček
  •  / Zátiší / Jánuš Kubíček
  •  / Zátiší / Jánuš Kubíček

tempera/karton, rozměr 47 x 39 cm, signováno uprostřed vpravo i vlevo nahoře, datováno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2389x

Vyvolávací cena:

7 000