Čas na serveru 04:41:12

Jánuš Kubíček
Zátiší s podnosem

Id: 193101

Zátiší s podnosem

  •  / Zátiší s podnosem / Jánuš Kubíček

olej/lepenka, rozměr 68 x 53 cm, signováno vpravo dole, datováno, zaskleno, popsáno na zadní straně, oděrky na rámu

zobrazeno: 1223x

Vyvolávací cena:

15 500