Čas na serveru 07:59:09

Jánuš Kubíček
Zátiší s podnosem

Id: 409407

Zátiší s podnosem

  •  / Zátiší s podnosem / Jánuš Kubíček

olej/lepenka, rozměr 68 x 53 cm, značeno vpravo dole, datováno, zaskleno, popsáno na zadní straně, oděrky na rámu

zobrazeno: 487x

Vyvolávací cena:

11 300