Čas na serveru 04:25:35

Jára F. Panuška junior
Chaloupky

Id: 115106

Chaloupky

  •  / Chaloupky / Jára F.  Panuška junior

olej/karton, rozměr 35 x 46 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, zaskleno, obraz v původním stavu, PO

zobrazeno: 1602x

Vyvolávací cena:

1 800