Čas na serveru 22:01:19

Jára F. Panuška junior
Melechov u Ledče

Id: 400002

Melechov u Ledče

  •  / Melechov u Ledče / Jára F.  Panuška junior

olej/karton, rozměr 25 x 33 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, v horní části malba místy drobně odřená

zobrazeno: 2606x

Vyvolávací cena:

11 057