Čas na serveru 00:10:28

Jára F. Panuška junior
Pohled do kraje

Id: 27402

Pohled do kraje

  •  / Pohled do kraje / Jára F.  Panuška junior

kombinovaná technika/olej/karton, rozměr 34 x 52 cm, signováno vpravo dole, datováno 10.12.1920, původní stav

zobrazeno: 1818x

Vyvolávací cena:
2 200