Čas na serveru 13:04:12

Jarmila Kalašová
Akt I.

Id: 247109

Akt I.

  •  / Akt I. / Jarmila Kalašová
  •  / Akt I. / Jarmila Kalašová
  •  / Akt I. / Jarmila Kalašová

malba/plátno, rozměr 70 x 98 cm, značeno vpravo dole, odřeniny na rámu, stav viz foto

zobrazeno: 6178x

Vyvolávací cena: