Čas na serveru 02:37:07

Jarmila Zábranská
Poutníci

Id: 1217

Poutníci

  •  / Poutníci / Jarmila Zábranská

olej/karton, rozměr 49 x 39 cm, signováno uprostřed dole, datováno 39, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2234x

Vyvolávací cena:

23.7.2014, 20:00:00

23.7.2014 0:02 1 500 Kč