Čas na serveru 21:14:07

Jaro Procházka
Pražský hrad v zimě

Id: 225510

Pražský hrad v zimě

  •  / Pražský hrad v zimě / Jaro Procházka

olej/karton, rozměr 37 x 46 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, poškozený rám, krakeláž v malbě

zobrazeno: 110x

Vyvolávací cena:

7 650

2020,02-1,10,20,00,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 500 Kč

Přihazovat do limitu