Čas na serveru 10:11:44

Jaro Procházka
Pražský hrad v zimě

Id: 225510

Pražský hrad v zimě

  •  / Pražský hrad v zimě / Jaro Procházka

olej/karton, rozměr 37 x 46 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, poškozený rám, krakeláž v malbě

zobrazeno: 687x

Vyvolávací cena:

8 650