Čas na serveru 12:06:56

Jaromír Černý
Lekníny

Id: 40501

Lekníny

  •  / Lekníny / Jaromír Černý
  •  / Lekníny / Jaromír Černý
  •  / Lekníny / Jaromír Černý

olej/plátno, rozměr 48 x 70 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1667x

Vyvolávací cena:

9 600