Čas na serveru 03:39:44

Jaromír Gargulák
Čáp

Id: 207013

Čáp

  •  / Čáp / Jaromír Gargulák
  •  / Čáp / Jaromír Gargulák
  •  / Čáp / Jaromír Gargulák

bronzová plastika, celková výška 45 cm, značeno a datováno na figuře

zobrazeno: 1637x

Vyvolávací cena:

21 000