Čas na serveru 10:48:30

Jaromír Gargulák
Čáp

Id: 207013

Čáp

  •  / Čáp / Jaromír Gargulák
  •  / Čáp / Jaromír Gargulák
  •  / Čáp / Jaromír Gargulák

bronzová plastika, celková výška 45 cm, značeno a datováno na figuře

zobrazeno: 1320x

Vyvolávací cena:

21 000