Čas na serveru 10:08:45

Jaromír Gargulák
Mim

Id: 102603

Mim

  •  / Mim / Jaromír Gargulák
  •  / Mim / Jaromír Gargulák
  •  / Mim / Jaromír Gargulák
  •  / Mim / Jaromír Gargulák

bronzová figura, celková výška 50 cm, signováno na podstavci, číslováno 1/1, datováno 2014, původní velmi dobrý stav, získáno přímo od autora

zobrazeno: 3331x

Vyvolávací cena:

23 300