Čas na serveru 21:54:00

Jaromír Gargulák
Žena s ptáčkem

Id: 2408

Žena s ptáčkem

  •  / Žena s ptáčkem / Jaromír Gargulák

bronzová plastika, délka 20 cm, značeno na spodní straně, č. 1/1, datováno 99, původní stav

zobrazeno: 2587x

Vyvolávací cena:

7 500