Čas na serveru 00:55:53

Jaromír Jindra
Karlovy Vary

Id: 122202

Karlovy Vary

  •  / Karlovy Vary / Jaromír Jindra

kvaš/lepenka, rozměr 49 x 64 cm, signováno vpravo dole, datováno 58, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2536x

Vyvolávací cena: