Čas na serveru 09:35:50

Jaromír Jindra
Odpočívající dívka

Id: 246406

Odpočívající dívka

  •  / Odpočívající dívka / Jaromír Jindra

olej/plátno, rozměr 47 x 65 cm, značeno a datováno vpravo dole, otluky na rámu

zobrazeno: 1859x

Vyvolávací cena:

5 600