Čas na serveru 09:43:26

Jaromír Jindra
Podzimní kytice

Id: 16102

Podzimní kytice

  •  / Podzimní kytice / Jaromír Jindra

tempera/karton, rozměr 64 x 50 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, rámováno, původní stav

zobrazeno: 2163x

Vyvolávací cena:

2 600