Čas na serveru 23:21:09

Jaromír Krosch
Ulice

Id: 278002

Ulice

  •  / Ulice / Jaromír Krosch
  •  / Ulice / Jaromír Krosch
  •  / Ulice / Jaromír Krosch

kombinovaná technika/dřevěná deska, rozměr 58,5 x 56 cm, značeno ve spodní části, rámováno, přiložen výstavní katalog

zobrazeno: 1570x

Vyvolávací cena:

22 000