Čas na serveru 15:48:38

Jaromír Kunc
Labská tůň

Id: 199004

Labská tůň

  •  / Labská tůň / Jaromír Kunc
  •  / Labská tůň / Jaromír Kunc
  •  / Labská tůň / Jaromír Kunc
  •  / Labská tůň / Jaromír Kunc

olej/plátno, rozměr 70 x 95 cm, značeno vpravo dole, na zadní straně popsáno, včetně výstavních razítek, oděrky na rámu

zobrazeno: 1277x

Vyvolávací cena:

4 700