Čas na serveru 15:42:01

Jaromír Kunc
Letní den

Id: 1406

Letní den

  •  / Letní den / Jaromír Kunc
  •  / Letní den / Jaromír Kunc
  •  / Letní den / Jaromír Kunc

olej/karton, rozměr 16 x 21,5 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1619x

Vyvolávací cena:
800