Čas na serveru 15:54:17

Jaromír Kunc
Na břehu rybníka

Id: 113209

Na břehu rybníka

  •  / Na břehu rybníka / Jaromír Kunc

olej/plátno, rozměr 65 x 80 cm, signováno vpravo dole, v minulosti restaurováno, dekorativně adjustováno

zobrazeno: 1482x

Vyvolávací cena:

7 500