Čas na serveru 15:46:41

Jaromír Kunc
Na okraji pole

Id: 145442

Na okraji pole

  •  / Na okraji pole / Jaromír Kunc

olej/plátno, rozměr 51 x 71 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 1067x

Vyvolávací cena:

6 000