Čas na serveru 16:12:19

Jaromír Kunc
Na potůčku

Id: 1249

Na potůčku

  •  / Na potůčku / Jaromír Kunc
  •  / Na potůčku / Jaromír Kunc
  •  / Na potůčku / Jaromír Kunc

olej/plátno/karton, rozměr plátna 21,5 x 25,5 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1809x

Vyvolávací cena: