Čas na serveru 16:27:00

Jaromír Kunc
Na říčním břehu

Id: 339401

Na říčním břehu

  •  / Na říčním břehu / Jaromír Kunc

olej/plátno, rozměr 66 x 92 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 915x

Vyvolávací cena:

17 200