Čas na serveru 17:00:14

Jaromír Kunc
Od Chýšky

Id: 338703

Od Chýšky

  •  / Od Chýšky / Jaromír Kunc
  •  / Od Chýšky / Jaromír Kunc
  •  / Od Chýšky / Jaromír Kunc

olej/plátno/karton, rozměr 24,5 x 34,5 cm, značeno vpravo dole, původní štítek na zadní straně, lehce poškozený rám

zobrazeno: 1020x

Vyvolávací cena:

5 600