Čas na serveru 21:00:25

Jaromír Kunc
Podzim

Id: 208509

Podzim

  •  / Podzim / Jaromír Kunc
  •  / Podzim / Jaromír Kunc
  •  / Podzim / Jaromír Kunc

malba/plátno/lepenka, rozměr ve výřezu 26 x 34 cm, značeno s datací vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1192x

Vyvolávací cena:
1 600

1 600

13.11.2019, 20:12:00

12.11.2019 13:27 1 600 Kč