Čas na serveru 16:39:20

Jaromír Kunc
Podzim

Id: 359106

Podzim

  •  / Podzim / Jaromír Kunc
  •  / Podzim / Jaromír Kunc
  •  / Podzim / Jaromír Kunc
  •  / Podzim / Jaromír Kunc

olej/plátno, rozměr 40 x 60 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 562x

Vyvolávací cena:

19 500

Příhozy: 52