Čas na serveru 17:09:45

Jaromír Kunc
Pohled na vesnici

Id: 165402

Pohled na vesnici

  •  / Pohled na vesnici / Jaromír Kunc

olej/lepenka, rozměr 43 x 53 cm, signováno vpravo dole, datováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1500x

Vyvolávací cena: