Čas na serveru 16:46:48

Jaromír Kunc
Potok od Hostivaře

Id: 51703

Potok od Hostivaře

  •  / Potok od Hostivaře / Jaromír Kunc

olej/plátno, rozměr 35 x 100 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2004x

Vyvolávací cena:
3 800

9 501