Čas na serveru 16:56:05

Jaromír Kunc
Rozkvetlá louka

Id: 1502804

Rozkvetlá louka

  •  / Rozkvetlá louka / Jaromír Kunc

olej/sololit, rozměr 25 x 33 cm, signováno vpravo dole, datováno 44, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1741x

Vyvolávací cena: