Čas na serveru 15:33:57

Jaromír Kunc
Rozkvetlá stráň

Id: 74402

Rozkvetlá stráň

  •  / Rozkvetlá stráň / Jaromír Kunc

olej/plátno, rozměr plátna 55 x 62 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám v dobrém stavu

zobrazeno: 1796x

Vyvolávací cena:
1 800

4 700