Čas na serveru 00:34:43

Jaromír Kunc
Rozkvetlá stráň

Id: 74402

Rozkvetlá stráň

  •  / Rozkvetlá stráň / Jaromír Kunc

olej/plátno, rozměr plátna 55 x 62 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám v dobrém stavu

zobrazeno: 2159x

Vyvolávací cena:
1 800

4 700