Čas na serveru 16:43:33

Jaromír Kunc
Rybník u Vysokého Chlumce

Id: 53407

Rybník u Vysokého Chlumce

  •  / Rybník u Vysokého Chlumce / Jaromír Kunc

nesignováno, olej/karton, rozměr 25 x 34,5 cm, razítko autora a popis na zadní straně, datováno 1955, obraz i rám ve velmi dobrém stavu

zobrazeno: 1535x

Vyvolávací cena:
800

1 100